Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

Huzur ve kardeşlik iklimini teneffüs etmemizin ardından yürekleri bütünleştiren, kırgınlıkları onaran ilahi bir armağan olan bayrama kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Hem ülkemizi hem de dünyamızı tehdit eden Kovid-19 salgınına dair muhtemel riskleri engellemek ve salgının tekrar yayılımını önlemek amacıyla evlerimizde kalarak sosyal hareketliliği en aza indirmeliyiz. Unutulmaması gereken gelecek bayramlarımızı mutlu ve huzurlu kutlamak için önümüzdeki günlerde hepimizin hassasiyetle ve kararlılıkla devletimizce alınan tedbirler ile konunun uzmanları tarafından önerilen kurallara uymaktır. Evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembollerinden biri olan Ramazan Bayramıyla, millet olarak tarihimizden, kültürümüzden, medeniyetimizden aldığımız güç ve sorumlulukla, sevgimizi, muhabbetimizi daha da büyütüp pekiştireceğiz.

Daha sağlıklı günlerde birlikte olacağımızı umut ediyor Ramazan Bayramının yüce milletimiz ve Eğitim camiamıza hayırlar getirmesini yürekten diliyorum. Yeniden birbirimizi kucaklayacağımız nice bayramlara kavuşmak dileğiyle Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularla tebrik ediyorum.