EVDE KAL, OYUNUNU KODLA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.

EVDE KAL, OYUNUNU KODLA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen  “Evde Kal Oyununu Kodla Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri verildi. 

Müdürlüğümüzde düzenlenen ödül törenine İl Mili Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan, Şube Müdürümüz Recep Yıldız, dereceye giren öğrencilerimizin öğretmenleri ve velilerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Arslan törende yaptığı konuşmasında;  içinde bulunduğumuz dijital çağda teknolojinin en önemli çıktısı olan bilgisayar ve özellikle  sanal zeka önemli bir yer tutmaktadır. Pandemi sebebiyle sağlımız için evlerimizde bulunduğumuz dönemde, çocuklarımızın teknolojiyi daha faydalı bir şekilde kullanmalarını ve  sağlamak amacıyla 10 Nisan 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında ” Evde Kal, Oyununu Kodla” yarışmasını düzenledik bu sayede çocuklarımız zamanı doğru kullanarak sosyalleştiler ve uzaktan eğitimde daha etkin bir hale geldiler. Çocuklarımızı bu çağa ayak uyduran ve yön veren bireyler olması bizleri gururlandırdı. Bu yarışmamıza katılım gösteren tüm öğrencilerimize, destek olan öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyor; dereceye giren öğrencilerimizi kutluyorum. Dedi.

Konuşmasının ardından dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi ile tören son buldu.

DERECE

ADI

SOYADI

OKUL

OYUN ADI

PUAN

Birinci

Muhammed Mert

Arıkan

ÖZEL ANTALYA ENERJİ ORTAOKULU/(MURATPAŞA)

Yıldızlara Ulaş

84,5

 

İkinci

Hüsnü Yusuf

Çoşgun

ÖZEL ANTALYA ENERJİ ORTAOKULU/(MURATPAŞA)

Astronotu Kurtar

81

Üçüncü

Eklil Bulut

Kılınç

Tahir Tuluk Ortaokulu (ALANYA)

Labirentte Doğru

Kelimeleri Bul

80,75

Üçüncü

Mithat Tuğra

Berdan

Hidayet Görgün Ortaokulu/(ALANYA)

At Yarışı

80,75