Genel Müdürümüz Edirne ve Kırklareli Ziyareti

Genel Müdürümüz Edirne ve Kırklareli Ziyareti

“Genel Müdürümüz Yusuf Büyük 20 Mayıs 2020, tarihinde Edirne ve Kırklareli illerinde hayat boyu öğrenme kurumları yöneticileri ile bir araya geldi.” 

 

Genel Müdürümüz Yusuf Büyük salgın sürecinde hayat boyu öğrenme kurumlarının çalışmalarını yerinde incelemek amacıyla Edirne ve Kırklareli illerini ziyaret etti. Bu kapsamda il millî eğitim müdürleri, il millî eğitim müdür yardımcıları, ilçe millî eğitim müdürleri, hayat boyu öğrenmeden sorumlu şube müdürleri, olgunlaşma enstitüsü ve halk eğitimi merkezleri yöneticileri ile değerlendirme toplantıları gerçekleştirdi.

 

Toplantılarda salgın sürecinde gerçekleştirilen maske, dezenfektan, siperlik, tulum gibi ürünlerin üretimi, normalleşme planı doğrultusunda atılacak adımlar, ilerleyen süreçte uygulanacak yeni yol haritasının belirlenmesi ve hayat boyu öğrenme kurumlarında yürütülen proje ve faaliyetler ile ilgili konular ele alındı.

 

 Değerlendirme toplantılarının ardından hayat boyu öğrenme kurumlarını tek tek ziyaret eden Genel Müdürümüz, hayat boyu öğrenme faaliyetleri  hakkında yöneticilerle istişarelerde bulundu.

 

Genel Müdürümüz Yusuf Büyük;  “Toplum olarak hepimizin kenetlenmesi gerektiği bugünlerde bizler de milli bir seferberlik ruhuyla çalışmaya devam ediyoruz. Kurumlarımız bu süreçte maske ve dezenfektan üretimi için tüm kapasitesiyle milletimizin yanında yer almaktadır. Bu zor günlerimizde kara gün dostu olduklarını bir kez daha gösteren, gönüllü olarak fedakârca çalışan tüm personelimizi tebrik ediyor, katkılarından dolayı bu çabanın parçası olan herkese en içten şükranlarımı sunuyorum.” dedi.