Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Gönüllü Olarak Görev Alan Personele Başarı Belgesi Verildi

Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Gönüllü Olarak Görev Alan Personele Başarı Belgesi Verildi

Ülkemiz; Tüm dünyayı etkisi altına alan ve 2020 Mart ayı içerisinde ilk vakanın görülmesi ile birlikte, devletimizin önceden almış olduğu tedbirler ve başarılı çalışmaları akabinde koronavirüs “”Covid-19” salgınına karşı mücadelede devleti ve milletiyle takdire şayan bir çalışma örneği sergilemiştir.

Bu mücadele kapsamında, VEFA Sosyal Destek Gruplarında  (SDG) gönüllü olarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için işbirliği içerisinde mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârlıkla ve sabırla çalışan Müdürlüğümüze bağlı idareci, öğretmen memur ve şoförlere üstün hizmet ve başarılarından dolayı Sayın Valimiz Fuat GÜREL’in onayı ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Nevzat AKBAŞ tarafından başarı belgeleri takdim edildi.

Bu zorlu süreçte fedakarca çalışan personeli tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürümüz: “Covid-19 Salgınına karşı ilimizde Valimiz Sayın Fuat GÜREL’in himayelerinde gösterilen mücadelede Millî Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak etkin bir rol sergiledik. Bu süreçte dezenfektan üretiminden, maske üretimine, VEFA Sosyal Destek Gruplarından yardım dağıtım ekiplerine kadar sahada bizlere bu mutluluğu ve onuru yaşatan arkadaşlarımızı tekrar tebrik ediyorum.”  dedi.