MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE BULUŞTU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE BULUŞTU

   Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Merkez ilçede bulunan okul müdürleri ile bir araya geldi. 

   Şehit Erhan Dural Kız İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılan toplantıda Müdürümüz, yeni başladığı görevinde başta okul müdürleri olmak üzere eğitim camiasındaki tüm paydaşlarla gönül birliği, fikir birliği ve hedef birliği yaparak güzel işlere imza atacaklarına inandığını ifade etti.

   Müdürümüz,toplantıda 21 Eylül 2020 tarihinde açılacak olan okullarda COVİD-19 tedbirlerinin en üst düzeyde alınmasını , öğrencilerimizin,öğretmelerimizin ve tüm çalışanlarımızın sağlıklarının güven altına alınması konusunda titiz davranılmasını istedi.

   Uzaktan eğitim sürecinde erişilemeyen öğrencinin kalmaması adına okul idarelerinin hassas olmasının altını çizen Müdürümüz, bu süreçte hem öğretmen hem de öğrenci bazında motivasyonun üst düzeyde tutulmasının önemine değindi. EBA sisteminin etkin bir şekilde kullanılması ve bu konuda gerekli takibin planlamalar doğrultusunda yapılması gerektiğini belirten Müdürümüz, Rizemizin özverili eğitim çalışanlarının gayretleri ile bu süreci en güzel şekilde yöneteceklerini söyledi.

   Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN’in, katılımcıların sorularına yanıt vermesi ile birlikte toplantıya son verildi.